Robimaus Kokosové chipsy briketa 20x10x7 cm

Kód: 600
Neohodnotené
€2,53
DO 20 DNÍ

Kokosové chipsy - Brikety 20x10x6cm .

Detailné informácie

Podrobný popis

Kokosové chipsy - Brikety 20x10x6cm 

Vyčistené kokosové čipsy sú vyrobené z pevných zväzkov vlákna a kokosového materiálu, ktorý obaľuje a chráni kokosový orech. Materiál je narezaný na kúsky veľkosti okolo 1 - 4 cm. Kokosové chipsy nepráši, výborne sajú vlhkosť a vďaka veľkosti, narozdiel od drvených substrátov, toľko nezostávajú na potrave. 

Použitie: kokosové chipsy majú univerzálne použitie v polovlhkých i vlhkých teráriách, vďaka svojej jemnosti a čistote sa hodí ako podklad pod väčšinu terárijných zvierat. Ďalej sa skvele hodí ako prímes do záhradníckych substrátov, napríklad pre orchidey a epifytní rastliny. Zmiešaním zo zeminou, prípadne ďalšími materiálmi, sa vytvorí ľahký pestovateľský substrát s vysokou schopnosťou udržať vlhkosť.

Zlisované a zabalené vo fólii, z jedného balenia je po rozdrobenie cca 3 litre materiálu o váhe 500 - 600 g. Na použitie pripravíme tak, že briketu rozdrobíme. Podľa požadovanej vlhkosti substrátu sa briketa rozdrobí buď v suchom stave alebo sa ľahko namočí a rozdrobí sa vo vlhkom stave. 

100% prírodný materiál vhodný na kompostovanie. 
ILUSTRATÍVNE FOTO

Dodatočné parametre

Kategória: Substráty a podstielky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: