Biofaktory Nutri Mix Rep Calci Plus 100 g

Kód: 579
Neohodnotené
Značka: Nutri Mix
€4,41
DO 20 DNÍ

Nutri Mix REP Calci Plus 100g.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nutri Mix REP Calci Plus 100g - Nutrimix Rep Calci Plus je vitamínovo-minerálny prípravok so zvýšeným obsahom vápnika, ktorý je určený na nutričnému vyváženie kŕmnej dávky predovšetkým u plazov s vyššími nárokmi na minerálne látky (jaštery, korytnačky), u plazov v reprodukčnom období, u rastúcich mláďat a pri ich nedostatku (liečebni).

Prídavok stopových prvkov a aminokyselín podporuje celkový dobrý zdravotný stav plazov, pozitívne ovplyvňuje oplodnenosti a liahnivosť vajec, životaschopnosť mláďat a ich správny vývoj. Obsiahnutá probiotická kultúra sa podieľa na správnej funkcii zažívacieho traktu a posilňuje imunitný systém plazov. Prídavok farbív a morské riasy Spirulina napomáha dosiahnuť sýtejších a žiarivejších farebných odtieňov chovaných zvierat.

Prípravok je mierne ochutený a aromatizovaný, aby bol zaistený ľahší príjem zvieratami

Liek sa podáva zamiešaný do krmiva podľa priloženého kŕmneho návodu alebo na základe individuálnych chovateľských skúseností a zloženie kŕmnej dávky.

U hmyzožravých druhov plazov možno prípravok aplikovať obalením navlhčenej hmyzu v preparátu. prípravok sa podáva zamiešaný do krmiva podľa priloženého kŕmneho návodu alebo na základe individuálnych chovateľských skúseností a zloženie kŕmnej dávky.

U hmyzožravých druhov plazov možné liek aplikovať obalením navlhčenej hmyzu v preparátu.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: