Sépiové VEĽKÉ zlomkov nad 5cm-250g

Kód: 591
Neohodnotené
€3,06
DO 20 DNÍ

Sépiová kosť - veľké zlomky a polovice kostí  veľkosť nad 5 cm, 250g v sáčku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sépiová kosť - veľké zlomky a polovice kostí 
veľkosť nad 5 cm, 250g v sáčku (veľmi výhodný variant pre "šnekaře, želvaře" a všetkých, ktorí nepotrebujú celé sépiové kosť) 

Sépiová kosť sa tradične používa ako veľmi kvalitný zdroj ľahko přijímatelného organického vápnika pre domáce chovy mnohých druhov zvierat, obzvlášť pre korytnačky, jaštery, vtáky, slimáky atď. 
Obsahuje minimálne 30% využiteľného vápnika a 0,03% fosforu. (Minerálne vápnik napr. Ľudské telo zužitkuje len z necelých 5%). 
Sépiová kosť je redukovaná pôvodnej schránka dvoužábrých hlavonožcov, ktoré zaraďujeme do kmeňa mäkkýšov. U poriadku sépia dlhým vývojom zmenila svoj význam a stala sa vnútorným orgánom.

Pravé sépiovej kosti nie sú po mechanickom očistení a vysušení čisto biele. Belosti hnedastej kostí dosahujú niektorí výrobcovia použitím veľmi silných bieliacich prostriedkov. Tejto ceste sa snažíme vyhnúť a predávať len čisto prírodné produkty a neohrozovať konečné "konzumentov" hnedastej kostí zvyškovým obsahom čohokoľvek bližšie neurčeného, čo by im mohlo uškodiť. 
Žiarivo biele neznamená v prípade hnedastej kostí kvalitné. 
ILUSTRATÍVNE FOTO

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: