SELENBACT gél-na ošetrenie kože 20g

732
Neohodnotené

SELENBACT gél-na ošetrenie kože 20g .


  • DO 20 DNÍ
€14,20
Kategória: Zdravie a kondícia
Záruka: 2 roky
 

SELENBACT Hojivý gél na kožou určený na ošetrenie poranení kože u psov, mačiek, koní a ostatných domácich zvierat s obsahom antibakteriálneho komplexu častíc selénu vo špeciáne pripravenej nanokompozity s polymérnou látkou, ktorý bol špeciálne vyvinutý a testovaný v spolupráci s vedecko-výskumnou skupinou CEITEC pri Mendelovom univerzite v Brne. 

Veterinárny prípravok obsahuje extrakt nechtíka lekárskeho a alantoín pre regeneračné účinky, podporu hojenia a upokojenie kože, to celé v hydratačný adhezívne hydrogélové báze. 

Napomáha a urýchľuje ľahké hojenie akútnych poranení i väčších chronických rán. Slúži na podporu hojenia pri dermatologických ochoreniach i ako doplnok antibiotickej liečby, kde má synergický efekt vďaka obsahu častíc selénu s antibakteriálnymi účinkami.

ZLOŽENIE: Koloidné selén vo forme komplexu s celulózou, extraktom nechtíka lekárskeho a allantoinom pre regeneračné účinky, podporu hojenia a upokojenie kože. 

SPÔSOB POUŽITIA: Očistite ranu od mechanických nečistôt a aplikujte dostatočné množstvo gélu zodpovedajúcej veľkosti rany. Je vhodné ranu zakryť sterilným gázovým štvorcom. Preväzujte minimálne 1x denne, v prípade silných zá nete sa odporúčajú častejšie intervaly preväzov. 
ILUSTRATÍVNE FOTO